Atmaksa

Gadījumā, ja Jūsu iegādātā prece Jūs neapmierina, mēs garantējam, ka pieņemsim to atpakaļ 14 dienu laikā no pirkuma iegādes un atgriezīsim 100% no samaksātās summas.

Atgriešanas nosacījumi:
Atgriezt preci iespējams 14 kalendāro dienu laikā no iegādes dienas.
Atgrieztai precei jābūt oriģinālajā iepakojumā, nelietota un ar visiem tai piederošiem piederumiem (instrukcijām, vadiem, kabeļiem, u.c.) un dāvanām (ja tādas bija).
Par preces atgriešanu nepieciešams griezties pa e-pastu info@topocentras.lv vai telefonu 67630919.
Atgriežot preci svarīgi piestādīt personu apliecinošu dokumentu un oriģinālo pārdošanas kvīti vai rēķinu.
Nauda tiks atmaksāta pārskaitot uz klienta norādīto bankas kontu. Ar bankas pārskaitījumu nauda tiks atgriezta 30 kalendāro dienu laikā no preces atgriešanas dienas.
UAB „Topo grupė“ patur tiesības nepieņemt preci atpakaļ, nenorādot iemeslu.

Atgriežamo preču un pakalpojumu sarakstam nav pieskaitāmi:

Piegādes, uzstādīšanas, pieslēgšanas, nomas un citi pakalpojumi. Pēc klienta individuālām prasībām pagatavota vai pasūtīta prece. Preces ar ierobežotu derīguma termiņu (pārtika, dzērieni, akumulatori).
Ierīces, kuru izmantošana aprobežojas tikai tam atbilstošiem parametriem, vienreizējām licencēm, vai tamlīdzīgi (piem., profesionālās kameras, GPS navigācija, u.c.).
Dāvanu kartes.
Printeru kārtridži, ja bija bojāts kasetes rūpnīcas iepakojums.
Sadauzītas, sabojātas, saskrāpētas vai citādi klienta vainas dēļ mehāniski bojātas preces. Programmēšanas aprīkojums, datu nesēji ar video un audio ierakstiem, spēles bez oriģinālā izgatavotāja iepakojuma. Mikrofoni, austiņas un citas lietotas ierīces.
Skuvekļi, epilatori un citas higiēnas preces. Priekšapmaksas sarunu kartes.