Norēķinu iespējas

Iegādāties preces interneta veikalā www.topocentrs.lv varēsiet samaksājot:

1. Skaidrā naudā piegādes laikā;
2. Elektroniski internetbankā;
3. Ar bankas pārskaitījumu;
4. Kredītkartes.

Norēķinu iespējas

1. Skaidrā naudā piegādes laikā

Izvēloties šo apmaksas veidu pasūtījums sāk darboties, tiek izpildīts nekavējoties pēc tā saņemšanas. Piegādes laikā apmaksu par precēm un pakalpojumiem skaidrā naudā ir iespējams veikt summai līdz 1000 €. Visa pasūtījuma summa ir jāsamaksā ierodoties kurjeram, tāpēc lūdzam sagatavot naudas summu bez atlikuma.
Izvēloties šo maksājuma veidu, grozā tiks pakļauta papildus samaksa 1,99 € apmērā.

2. Elektroniskie norēķini

Veicot pasūtījumu mūsu mājaslapā jums būs iespēja norēķināties sekojošu banku elektroniskās norēķinu sistēmās: SEB, Swedbank, Nordea, Citadele, Paysera. Pasūtījums tiks izpildīts pēc veiksmīgi veikta maksājuma.

3. Bankas pārskaitījums

Veicot samaksu internetbankā vai jebkurā bankas filiālē, jānorāda Topocentrs.lv internetveikala rekvizītus un pasūtījuma numurs, kuru saņemsiet pa e-pastu pasūtot preces mūsu mājaslapā. Par veikto maksājumu noteikti informējiet mūs rakstot uz e-pastu info@topocentras.lv. Nesagaidot apmaksu pēc 3 darba dienām pasūtījums tiek anulēts.

Rekvizīti maksājumiem:
Saņēmējs: UAB „Topo grupė“
Uzņēmuma kods: 134777619
Norēķinu konts: LT72 7044 0600 0353 3191
Banka: AB „SEB”
Bankas kods 70440
SWIFT: CBVI LT 2X
Maksājuma mērķis: svarīgi norādīt pasūtījuma numuru

4. Kredītkartes

Izvēloties šo maksājuma veidu, tiks piemērota papildu maksa 3 % apmērā. Preces iespējams iegādāties, izmantojot kredītkartes VISA, VISA Electron, MasterCard.