Par mums

TOPO CENTRAS - lielākais sadzīves tehnikas un elektronikas tirgotājs Baltijas valstīs, kas veiksmīgi darbojas jau vairāk nekā divdesmit gadus. Mūsu tīklam Lietuvā pieder vairāk nekā 35 veikalu tīkls un interneta veikals, kuros katru gadu iegriežas vairāk nekā 10 miljoni cilvēku.

Mēs tiecamies būt ne tikai vislabākais tehnikas tirgotājs, bet arī visiemīļotākais veikals. Tāpēc vienmēr esam soli priekšā - pie mums vienmēr atradīsiet interesantus un inovatīvus produktus, savukārt mūsu pašreizējie klienti mūs augstu vērtē uzticamības, plašā preču sortimenta, kvalitatīvās klientu apkalpošanas un visu lietderīgo papildu pakalpojumu: preču apdrošināšanas, papildu garantiju, ātrās piegādes u.c. dēļ.

Mūsu partneri:
TOPO CENTRAS darbojas jau vairāk nekā 20 gadus un ir lielākais sadzīves tehnikas un elektronikas tirgotājs Baltijas valstīs, tāpēc mēs spējam piedāvāt vairāk nekā 13000 preču lielu sortimentu un visus papildu pakalpojumus un garantijas par izdevīgu cenu. Mums savas produkcijas izplatīšanu ir uzticējuši vislielākie ražotāji, piemēram, „Samsung“, „Apple“, „Sony“, „LG“, „Philips“, „Braun“, „Canon“, „Electrolux“, „AEG“, „Indesit“, „Asus“, „Dell“, „Nikon“ un vēl liels daudzums citu pazīstamu ražotāju.